Yves Saint Laurent Beauty, Dua Lipa’yı Ysl Loveshine İle Global Makyaj Elcisi Olarak Duyuruyor!

2019’dan beri, YSL Beauty Global Marka Elçisi olarak Libre serisini taçlandıran Dua Lipa, bugün, YSL Beauty’nin Global Makyaj Elçisi olarak duyuruldu. Kültür lideri ve neslinin ikonu olan Dua, kendini cesurca ifade etme ve özgürlük adına güzelliğin sınırlarını kırmak için YSL Beauty ile iş birliği yapıyor.

“Parfüm ve makyaj benim için başka bir özgür ifade biçimidir, oyunbazlığımı, yaratıcılığımı ve bireyselliğimi keşfetmenin bir yolu. YSL Beauty ailesinin bir parçası olmaktan dolayı çok heyecanlıyım.”

 – Yeni Global Makyaj Elçisi, Dua Lipa.

Hayata ve kendini ifade etmeye korkusuz bir tavır getiren Dua Lipa, yeni dudak koleksiyonu YSL LOVESHINE ile, ilk kez bir YSL Beauty makyaj kampanyasında yer alıyor.

ETKİ SAHİBİ, ÖDÜN VERMEYEN BİR BENLİK DUYGUSU

YSL Beauty’ye göre, her görünüm ve her an, benliğin bir ifadesi oluyor. Hiç kimsenin kendi neslini Dua Lipa kadar, her güzellik görünümünde özgürlük ve ilham duygusu ile etkilemediği düşünülüyor. Dua, duyguları, öz sevgiyi ve ifadeyi güzelliğin içindeki güç ve yaratıcılıkla öncülüyor.

“Markamıza çarpıcı bir enerji katan Dua Lipa, makyajın sadece kullanılan bir ürün olmanın ötesinde, kadınların kim oldukları ve nerede durdukları konusunda bir ifade fırsatı sunan bir isim olarak karşımıza çıkıyor. Onun etkisi, bireyselliği kutlamakla kalmıyor, aynı zamanda güzelliği benzersiz bir özgüvenle kabul etmeye teşvik ediyor.”

 – Stephan Bezy, Uluslararası YSL Beauty Genel Müdürü

BİR KÜLTÜR KUTLAMASI ADINA ÖZEL BİR İŞ BİRLİĞİ: YSL LOVESHINE DUDAK KOLEKSİYONU

YSL Beauty’nin yeni makyaj elçisi ile paylaşılan derin değerler, markanın mirası ve ruhunu kültürel değişimle uyumlu bir şekilde sürdürüyor. Süperstar Dua Lipa, sahnede ve sahne dışında parlayan bir isim olmasıyla 2024’teki yeni makyaj tüketicilerini etkilemek için mükemmel bir aday oluyor. Kampanya, çığır açan dudak parlatıcısı olan Candy Glaze’in tanıtımıyla başlıyor ve YSL LOVESHINE’ı tanıtarak yıl boyunca dudaklara odaklanıyor. Bu yeni koleksiyon, Candy Glaze’e ek olarak, uzun zamandır beklenen YSL Loveshine Wet Shine Lipstick’i içeriyor ve ilerleyen aylarda daha fazla ışıltılı ürün sunmayı hedefliyor. YSL LOVESHINE, sadece bir koleksiyon değil, aynı zamanda kendini seven, kendinden emin, pişmanlık duymayan bir tutumun ifadesi olarak sunulurken, bu tutum, Dua Lipa ile mükemmel bir şekilde tamamlanıyor.

YENİ MAKYAJ TRENDI BAŞLIYOR

YSL, geçmişinden bugüne her zaman parlaklığı kullanarak, ışığın yansımasını, bireyselliği ve güçlenmenin çekici bir vurgu olduğunu ön plana çıkarıyor. M. Saint Laurent’in inandığı gibi, parlaklık jestlere eşlik ederek, bizi gölgelerden çıkarmak için ışıltımızı artırıyor. Parlaklığı temsil eden YSL, yükseltilmiş, zarif ve sonsuz parlaklığın sembolü haline geliyor.

Bugün, kırmızı halılarda ve günlük hayatta içsel bir parlaklığın hakim olduğu görülüyor. YSL LOVESHINE ile kült favori ürünler yeniden keşfedilerek, yeni formüller ile daha fazla bakım avantajı, trend renkler ve lüks ambalajlar tanıtılıyor. YSL’in imzasını taşıyan couture dokunuşuyla, YSL LOVESHINE, ışıltılı doğal cilt ile buluştuğunda, hepimizin tanıdığı ve sevdiği görünümü yaratıyor.

Dua Lipa’nın YSL Beauty için üç dalga halinde yayınlanan ilk makyaj kampanyası, M. Saint Laurent’in renklerin güzelliğini ve ışığın gücünü ilk keşfettiği Fas’ta, Yönetmen Nathalie Canguilhem tarafından çekilerek markanın parlak couture ifadesini yansıtıyor.  Aynı ışık, YSL LOVESHINE serisi için malzemelerin etik bir şekilde toplandığı YSL Beauty Ourika Topluluk Bahçeleri’nden sadece birkaç kilometre uzakta, palmiye ağaçlarıyla kaplı havuzların üzerinde kromatik yansımalarla parlayarak, ıslak dudaklarda korkusuz bir tavır sunuyor. Gerçek boyutlu aynalı bir Cassandre’nin eşlik ettiği Dua Lipa, kadınlığın yeni bir yönünü göstererek, kendine güvenen, şehvetli ve sofistike bir yönü vurguluyor.

Kampanyanın makyaj görünümlerini yaratan YSL Global Güzellik Direktörü Tom Pecheux: “YSL LOVESHINE dudaklarını yumuşak, nemli, dolgun ve ıslak hissetmek isteyen herkes içindir. Bu Koleksiyon, sofistike bir dokunuşla, taze ve parlak görünümler yaratmaya olanak tanıyor.” sözleri ile ifadelerini belirtiyor.

Candy Glaze’in öne çıktığı YSL LOVESHINE medya kampanyasının ilk dalgası, Dua’nın duyurusunu takiben güçlü bir farkındalık patlaması içererek; açık hava reklamları, TV yayınları, ücretli sosyal medya ve dijital içerikler sunarak, bu hafta başlıyor. YSL LOVESHINE serisinin yeni YSL Loveshine Wet Shine Lipstick’i, 15 Mart tarihinde online’da, Mart ayının sonunda ise, mağazalarda satışa sunulması hedefleniyor. Nisan ayında, inkâr edilemeyecek kremsi bir parlaklık için çok sayıda çarpıcı nude tonu piyasaya sürülecek. Momentumu sürdürerek, YSL LOVESHINE’ın üçüncü inovatif bakım ürünü, yılın son dalgasında da devam ediyor olacak.

Bir cevap yazın