19 Mayıs’ın Milli Mücadele Ruhu 1923 Müzikali ile Sahnede!

Cumhuriyet’in kuruluş sürecini teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak, sahne üstünde ve sahne arkasında 200 kişilik bir ekip çalışmasıyla unutulmayacak multimedya öğeler, dans ve müzikle  anlatan, Türkiye’de sahnelenen en büyük tiyatro prodüksiyonlarından biri olan “1923”, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı”nda milli mücadele ruhuna sahnede tanık olmak isteyen tüm tiyatroseverleri Zorlu PSM’ye bekliyor. 

Aynı zamanda bu sezonun da kapanışını böyle anlamlı bir günde gerçekleştirecek olan “1923” Müzikali’nin matine-suare özel gösterimlerinin sınırlı sayıdaki biletleri satışta!

Zorlu Holding ve Grup şirketlerinin katkılarıyla Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu, Piu Entertainment ve Zorlu PSM ortak yapımı 1923, Zorlu PSM’de sahnelenmeye devam ediyor. Başrollerinde başarılı oyuncular Kerem Alışık, Özge Özder ve Ece Dizdar’ın ve genç tiyatro oyuncuları Elif Gülalp, Ülkü Hilal Çiftçi, Metin Boray Dikenelli ve Ozan Persentili’nin yer aldığı sahne üstünde ve sahne arkasında 200 kişilik bir ekip çalışmasıyla 18 aylık hazırlık süreci sonunda sahneye taşınarak göz alıcı dekor ve multimedya tasarımıyla sanatseverlerle buluşan “1923”, Atatürk’ün Samsun’a ayak bastığı, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı”nda Bandırma Vapuru’na yakından bakmak ve bu tarihi ana sahnede tanık olmak isteyen tüm tiyatroseverleri Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’ne davet ediyor. 

25. Afife Tiyatro Ödülleri’nde Haldun Dormen Özel Ödülü, 48. İsmet Kuntay Tiyatro Ödülleri’nde En İyi Yapım ödülüne layık görülen yerli ve yabancı tiyatro dünyasının en önemli isimlerinin bir araya geldiği ödüllü müzikal 1923’ün “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı”na özel matine&suare biletleri passo.com.tr’de ve biletix.com’da ve biletinial.com ve bubilet.com.tr’de satışta. 

19 Mayıs

Kapı Açılış: 14.30 – 18.30

1923: 15.30 – 19.30

Bir cevap yazın