Arzum Onan, Diadermine ile “Yaşınız Sizin Kararınız” Diyor

Sharing is caring!

DIADERMINE, yeni Lift+ Kırışıklık Karşıtı serisini Arzum Onan ile tanıtıyor.

Doğal ve zamanameydanokuyangüzelliğiyleArzum Onan, dermatolojide 110 yılı aşkın uzmanlığa sahip, Henkel’in yenilikçi ve öncü cilt bakım markası Diadermine’in marka yüzü oldu. Onan,markanın yeni LIFT+Kırışıklık Karşıtı ürünlerini tanıtıyor.

Diadermine LIFT+ Kırışıklık Karşıtı ürünleri, pro-kolajen ve hyaluron içeren güçlü formülüyle 30, 40 ve 50 yaş üzeri ciltlere özel formülüylecildinize ihtiyacı olan bakımı sağlıyor; cildi yoğun bir şekilde nemlendiriyor, kırışıklık karşıtı etki sağlıyor ve sıkılaştırıyor.Cildi,yılların getirdiği olumsuz etkilerden korumak üzere geliştirilen DiadermineLIFT+ Kırışıklık Karşıtı ürünleri, düzenli kullanımda her yaşın güzelliğini ortaya çıkarıyor.

Diadermine’in yeni marka yüzü Arzum Onan

Diadermine, doğru bakım ürünleriyle daha genç görünen bir cilde sahip olmanın mümkün olduğunu vurguladığı LIFT+Kırışıklık Karşıtıserisinin yüzü olarak, yıllara meydan okuyan 1993 Türkiye ve Avrupa Güzeli, Arzum Onan ile bir araya geldi. Doğal güzelliğiyleTürkiye’nin en beğenilen isimlerinden biri olan Arzum Onan, DiadermineLIFT+Kırışıklık Karşıtı serisi hakkında “Ben yaşanmışlıkların hayatıma güzellikler kattığına inanıyorum, üstelik Diadermine sayesinde cildime kırışıklık katmadan.DiadermineLIFT+ Kırışıklık Karşıtı serisini; 30 yaşın üstünde, cildine önem veren ve doğru bakım ürünleriyle yaşının iyisi olmak isteyen tüm kadınlara tavsiye ediyorum. Diğer yandan inanıyorum ki biz kadınların en büyük güzelliği, kendimizle ve cildimizle barışık olmaktan, sahip olduklarımızı olduğu haliyle sevip kabul etmemizden geçiyor.” dedi.

Diadermine, “Yaşınız sizin kararınız” sloganıyla tanıttığı yeni kampanyasında,LIFT+Kırışıklık Karşıtı serisinin, pro-kolajen ve hyaluron içeren güçlü formülüyle her yaşın cilt bakım ihtiyacını sağladığını vurguluyor.

Kırışıklık karşıtı etki sağlayan Diadermine’in yeniLIFT+Kırışıklık Karşıtı serisi,şimdi parfümeri ve süpermarketlerde.

Ürün Bilgileri

LIFT+ Kırışıklık Karşıtı 30+

Pro-kolajen ve hyaluron içeren 30’lu yaşlara özel formülüyle;

  • Cildi sıkılaştırır,
  • Cilde esneklik kazandırır,
  • Yoğun nemlendirme sağlar.

LIFT+ Kırışıklık Karşıtı 40+ Pro-kolajen ve hyaluron içeren 40’lı yaşlara özel formülüyle;

  • Kırışıklık karşıtı etki sağlar,
  • Cildi sıkılaştırır,
  • Yoğun nemlendirme sağlar.

LIFT+ Kırışıklık Karşıtı 50+

Pro-kolajen ve hyaluron içeren 50’li yaşlara özel formülüyle;

  • Kırışıklık karşıtı etki sağlar,
  • Cildi aydınlatır ve pürüzsüzleştirir,
  • Yoğun nemlendirme sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir