Authentic Beauty Concept’ten Renklendirilmiş Saçlar için Glow Serisi…

Sharing is caring!

Saçları renklendirmek, kadınların kendilerini daha iyi hissetmesinin ve daha iyi ifade etmesinin en güzel yollarından biri…Öte yandan her kadın, saçlarına verdiğirenklerin daha göz alıcı olmasını da istiyor. Doğal ve vegan* içeriklerle yaratılan premium profesyonel saç bakım ve şekillendirme ürünleri ile dikkat çeken AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT, şimdi hurma ve tarçın özlerinden elde ettiği eşsiz formülü ile renklendirilmiş saçlara doğal yoldan parlaklık kazandırmayı keşfetti.Özenle seçilmiş içeriklerle üretilen; silikon, sülfat, mineral yağlar, yapay renklendiriciler ve paraben içermeyen yeni GLOW serisi saçlara bakım yaparken saç renginize de parlaklık katıyor.

HURMA VE TARÇIN ÖZLÜ DOĞAL FORMÜL…

AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT’inGLOW serisi, renklendirilmiş saçlarınıza ton kazandırıp enerji verirken sıkılaştırıyor, nemlendiriyor ve saçların bakımını sağlıyor. Ayrıca zengin, duygulara seslenen, çok özel,berrak kokusu ile de kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor.

GLOW CLEANSER

Sülfat yüzey aktif maddeleri, silikon ve paraben içermeyen ürün, temizleyici özelliği ile dikkat çekerken, saç renginizi koruyor, nemlendiriyor ve saç kütiküllerini mühürlüyor. İçeriğindeki KatyonikGuar ise tarama kolaylığı sağlıyor, saçı yumuşak ve parlak hale getirmeye yardımcı oluyor.

GLOW CONDITIONER

Renkleri koruyan ve renklendirilmiş saçları nemlendiren bu saç kremi, içeriğindeki GlycerylStearate sayesinde yumuşak ve pürüzsüz bir kullanım sağlıyor.

GLOW MASK

Renkleri koruyan, güzel bir saç yüzeyi için saçları kökten uca nemlendiren ve besleyen yoğun maske, Behenoyl PG-TrimoniumChloride ile saçtaki uçuşmaları da gideriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir