ModdaTurkey

Berksan, Emaar Hayal Kahvesi’nde Dinleyicileriyle Buluşuyor

Sharing is caring!

İstanbul’un en büyük yaşam ve alışveriş merkezi Emaar bünyesinde bulunan Hayal Kahvesi, 11 Ekim Cuma akşamı ünlü pop şarkıcısı Berksan’ı konuk ediyor.

450 mağazası, büyük kapalı akvaryumu ve 15 salonlu Cinemaximum Gold Class sinemasıyla İstanbul’un en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Emaar bünyesinde bulunan Hayal Kahvesi,  yaz boyunca birbirinden değerli sanatçıları sahnesinde ağırladı. Sonbaharda da canlı performanslarıyla sevilen sanatçıları dinleyicilerle buluşturmaya devam eden Hayal Kahvesi, 11 Ekim Cuma akşamı saat 22.00’da pop müziğinin önemli isimlerinden biri olan Berksan’ı ağırlayacak.

“Çilek” adlı şarkısıyla milyonların kalbini çalan başarılı şarkıcı Berksan, konserinde “Ben”, “Unutamam”, “Yeni Biri” gibi birbirinden güzel şarkılarının yanı sıra büyük beğeni toplayan son albümü “Aşka”dan da sevilen parçalarını seslendirecek.

11 Ekim Cuma akşamı saat 22.00’da başlayacak konserin biletleri http://www.biletix.com/etkinlik/YDY82/ISTANBUL/tr adresinde ve Emaar Hayal Kahvesi gişelerinde satışa sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir