Besleyin, Güçlendirin; Saçlarınızı Authentıc Beauty Concept ile Yenileyin!

Sharing is caring!

Yoğun temponun izlerini yalnızca bedenimizde görmeyiz, saçlarımız da bundan payını alır. Tıpkı bedenimiz gibi saçlarımız da güç ve enerji için doğru gıdaya ihtiyaç duyar. Özenle seçilmiş saf içeriklerden oluşan vegan* saç ürünleri markası AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT’in REPLENISH serisi tam da bunun için geliştirildi. Akçaağaç ve pekan cevizi özleri içeren seri, saçları besliyor ve parlaklığını geri kazanıyor.

Özenle seçilmiş içeriklerleüretilen; silikon, sülfat, mineral yağlar, yapay renklendiriciler ve paraben içermeyen AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT, doğanın bilimle buluştuğu formüller yaratıyor. Markanın REPLENISHserisi de bunlardan biri… Yıpranmış saçlar için akçaağaç ve pekan cevizi içeren seri, saç tellerini güçlendiriyor ve kırılgan saçları mükemmel bir şekilde besliyor.

REPLENISH CLEANSER

Hem besleyici hem de arındırıcı özellikler taşıyan REPLENISH CLEANSER; işlem görmüş ve yıpranmış saçları arındırıyor ve saç tellerini güçlendiriyor.Hidrolize soya proteini içeren formülü ile saç tellerini pürüzsüzleştiriyor.

REPLENISH CONDITIONER

REPLENISH CONDITIONER, saç tellerini güçlendiriyor ve saç kütiküllerini mühürlüyor. Panthenol içeren, ağırlaştırmayan formülü ise saçı yumuşak, parlak ve kontrol edilebilir hale getiriyor.

REPLENISH SPRAY CONDITIONER

Yıpranmış ve işlem görmüş saçları besleyen REPLENISH SPRAY CONDITIONER;saçı ağırlaştırmadan yumuşaklık ve parlaklık sağlıyor. Ürünün içeriğindeki stearamidopropyl dimethylamine, karışık saçları açıyor.

REPLENISH MASK

REPLENISH MASK, saç tellerini yoğun bir şekilde beslerken güçlendiriyor ve kütiküllerin yenilenmesine yardımcı oluyor.Ürünün formülü, saç kütikülü üzerinde koruyucu bir tabaka ve yumuşatıcı bir etki oluşturuyor.

REPLENISH BALM

REPLENISH BALM;saçın ekstra bakım ya da koruma ihtiyacı olan alanlarına (örneğinsaç boyları ya da uçlarındaki balyajlar) uygulanıyor.Yıpranmış saçları güçlendiriyor, saçları yumuşak ve kontrol edilebilir hale getirirken, fön makinesi hasarından da koruyor.

*Hayvansaliçerikbarındırmaz.

www.authenticbeautyconcept.com.tr

Originally posted 2020-02-21 18:33:06.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir