Fairmont Quasar İstanbul’da Renkli bir Paskalya Brunch’ı

Sharing is caring!

Anları anılara dönüştüren Fairmont Quasar İstanbul, Paskalya’ya özel sürprizlerle dolu Stations Brunch’ı ile misafirlerini eğlenceli bir Pazar günü geçirmeye davet ediyor.

Fairmont Quasar Istanbul, 12 Nisan 2020, Pazar günü Stations’da düzenleyeceği,birbirinden özel lezzetler, canlı müzik ve çocuklara özel aktivitelerinyer aldığı Paskalya temalı brunch’ı ile eşsiz bir deneyim yaşatıyor.

Suşi, saşimi ve deniz mahsulleri köşesinden misafirlerin diledikleri etleri seçerek pişirtecekleri ızgara istasyonuna, makarna ve risotto köşesinden klasik kahvaltının en zengin unsurlarına kadar Türk ve dünya mutfağının seçkin örneklerine yer veren Stations Brunch, enfes tatlıları ve çikolata şelalesiyle de dikkat çekiyor.

12.00 – 15.00 saatleri arasında gerçekleşecek brunch’ta küçük misafirler yumurta avı ve yumurta boyama aktivitelerine katılarak eğlenceli bir gün geçirecekler.

Brunch’ta6 yaşına kadar olan çocuklardan ücret alınmazken, 6 – 12 yaş arasındaki küçük misafirlere de yüzde 50 indirim uygulanacak.

Rezervasyon için: (0212) 403 85 00
fairmont.com/istanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir