ModdaTurkey

Hilton İstanbul Bosphorus’un Gözde Mekanı Lalezar’da “Zeki Müren ile Bodrum Geceleri”

Sharing is caring!

Açıldığı günden bu yana siyaset, basın ve sanat camiasından birçok ünlü ismi ağırlayan Hilton İstanbul Bosphorus’un gözde mekanı Lalezar, 20-21 Eylül tarihlerinde misafirlerine ‘Zeki Müren ile Bodrum Geceleri’ konseptiyle nostalji yüklü bir lezzet şöleni yaşatmaya hazırlanıyor. Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz ismi Zeki Müren’in dillerden düşmeyen şarkılarının, sanatçının uzun yıllarını geçirdiği büyük aşkı Bodrum’un lezzetleriyle birleştiği bu iki özel gece, dostlarla arayı kapatmanız için de en güzel vesile…

Türkiye’nin ilk beş yıldızlı uluslararası oteli Hilton İstanbul Bosphorus’un favori mekanlarından Lalezar, 20-21 Eylül tarihlerinde gerçekleştireceği “Zeki Müren ile Bodrum Geceleri”yle misafirlerine keyifli iki akşam yaşatmaya hazırlanıyor.

Türk Sanat Müziği’nin duayen ismi Zeki Müren’in en sevilen şarkılarıyla misafirlerini adeta bir nostalji yolculuğuna çıkartacak olan Lalezar’ın geceye özel hazırlanan menüsünde ise Bodrum’un öne çıkan lezzetleri yer alacak.

Bodrum mutfağının geleneksel lezzetlerinin Hilton İstanbul Bosphorus’un deneyimli şeflerinin yorumuyla servis edileceği menüde, kabak çiçeği dolması, deniz börülcesi gibi mezelerin yanı sıra, Bodrum mandalina aromalı Ahtapot salatası, turp otu salatası ve çökelek salatası gibi rafine tatlar da yer alacak. Ana yemek olarak Bodrum çökertmesi ve ızgara deniz levreği iki alternatif olarak sunulacak. Sınırsız yerli içkinin dahil olduğu set menünün kişi başı fiyatı KDV dahil 255 TL.

Zeki Müren’in ölüm yıl dönümü anısına düzenlenen ve sanatçının tutkunlarına eşsiz bir canlı müzik ve lezzet ziyafeti yaşayacak olan Zeki Müren ile Bodrum Geceleri’ misafirlerini bekliyor. Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için telefon numaramız 0212 315 60 37.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir