L’Addict Açılışında İlgi Odağı Oldu

Sharing is caring!

Dünya mutfağının birbirinden lezzetli örneklerine çok özel kokteyllerin eşlik ettiği L’Addict kapılarını açtı. Yeni yılda şehrin vazgeçilmez yeme-içme durakları arasına girecek olan mekan adeta bağımlılık yaratacak.

L’Addict’in açılışına cemiyet, sanat ve moda dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı. Boğaz hattının incisi Kuruçeşme’nin en işlek noktasında yer alan restoran-bar iddialı menüsü ve şık dekorasyonuyla ilgi odağı olacak. İlk günden itibaren şehrin yeni gözdesi olmaya aday L’Addict özlenen müdavim kavramını da şehir hayatına tekrar sokmayı ve kendi müdavimlerini oluşturmayı amaçlıyor. Misafirlerini öğle yemeği ile karşılayıp keyifli bir akşam yemeği ardından seçkin müzikleriyle geceye hazırlayan L’Addict aynı zamanda leziz kokteylleri ve özel tasarım barı ile de göze çarpıyor. Dünya mutfağının en güzel örneklerini sunan menüde genel olarak Akdeniz lezzetleri göze çarparken vazgeçilmez klasikler de yerini aldı.

Şehrin en keyifli buluşma noktası..

Fransız bistrolarından esinlenerek tasarlanan mekanın şık detayları göz alıcı bir şekilde ön plana çıkarılıyor. Haftanın 7 günü hizmet verecek olan L’Addict’in Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri canlı DJ performansı ile renklenecek müzikleri ise Aytaç Aygüç ve Emrah Ekiz’e emanet.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir