Raymond Weil Freelancer Saat Koleksiyonu ile Babalar Günü’n de İkonik Şıklık

Sharing is caring!

İsviçre’nin ünlü markası RaymondWeil’in, dünyanın en büyük saat montajcısı Sellita işbirliğiyle ürettiği markanın amiral gemisi “Freelancer” saat koleksiyonları arasından seçeceğiniz ikonik şıklıkla Babalar Günü’nü unutulmaz kılın.

Raymond Weil’in yarım asıra dayanan tarihini ve sektöre getirdiği özgür ruhlu bakışını simgeleyen “Freelancer” saat koleksiyonlarında yer alan ”Freelancer Calibre RW1212 Titanyum” ile koleksiyona yeni eklenen, geleneksel İsviçre saatlerini bambaşka bir tarzla yeniden yorumlayan göz alıcı yeşil kadran tasarımlı “Freelancer Calibre RW1212 Green” ile babanızın stilinde fark yaratın.

Kalite, uzmanlık ve işçiliğin sanata dönüştüğü RaymondWeil Freelancer koleksiyonu arasında yer alansaat altı yönünde açık kadranları ve ince işçiliğiyle detaylarda fark yaratan “Freelancer Calibre RW1212 Titanyum” ile “Freelancer Calibre RW1212 Green” tasarımlarından seçeceğiniz size özel saat ile babanızı özel hissettirin.

Çelik üzerine titanyum PVD kaplaması, 42 mm çelik kasası, siyah kauçuk bileziği ile “Freelancer Calibre RW1212 Titanyum” klasik ve spor şıklığı bir arada sunuyor.

Sofistike yeşil kadranıyla markanın sıra dışı ruhunu yansıtan “Freelancer Calibre RW1212 Green”, çelik üzerine titanyum PVD kaplaması, 42 mm çelik kasası, çelik bilezik vetekstil  kayış alternatifleriyle tüm saat tutkunu erkeklerin dikkatini çekiyor.

Saat dünyasının en çok satan saatleri arasında yer alan RaymondWeil Freelancer koleksiyonundan “Freelancer Calibre RW1212 Titanyum” ve ”Freelancer CalibreRW1212 Green” saatlerini Günsal Saat resmi satış noktalarında bulabilirsiniz. 

RaymondWeil“Freelancer Calibre RW1212 Titanyum” ve ”Freelancer Calibre RW1212 Green” saatleri 2 sene uluslararası garantiye ek olarak 1 sene daha garanti süresine sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir