Şampiyonun Yeni Formasını Ronaldo ve Dybala tanıttı

Sharing is caring!

adidas ve Juventus, Home Jersey ile dünya çapındaki tüm taraftarlarını kucaklıyor

adidas, Juventus ikonik çizgilerini modern sanattan ilham alarak yeniden yorumladı ve  ortaya 2020/21 Home Jersey çıktı. Forma tanıtımının yüzleri ise takımın dünyaca ünlü isimleri Cristiano Ronaldo ve Paulo Dybala başta olmak üzere Bentacur, Bernadeschi, Costa, De Ligtile Juventus kadın futbol takımının yıldızları Sara Gama, Lisa Boattin ve Martina Rosucci oldu.

Juventus oyuncuları, gelecek sezon için hazırlanan yeni iç saha formalarını ilk kez 1 Ağustos Cumartesi, 2019/20 sezonunun son Serie A maçında giyme fırsatı buldu ve bu formalarla şampiyonluğunu kutladı. Home Jersey, İtalya’nın en başarılı takımı JUVE için yeni bir çağı işaret ediyor.

Home Jersey forma, efsanevi İtalyan takımı Juventus kulübünün geleneklerine saygılı olarak gelişen ruhunu temsil edecek şekilde modern sanat dünyasından esinlenilerek güncellendi.Forma, çağdaş görünümüyle klasik bir estetiği bir arada taşıyor. Klasik siyah çizgilerin geri döndüğü ve kulübü tam anlamıyla yansıtan formada, klasik siyah şeritler bir fırça darbesini andıracak biçimde tasarlandı.

İkonik siyah beyazforma üzerinde kulüp arması ve sponsor detaylandırmanın altın rengi iplikle zarifçe işlendiği görülüyor. Home Jersey’de estetik tasarımla birlikte adidas son teknolojilerine de yer veriyor. Forma adidas’ın serinletici yeniliği olan HEAT.RDY – KEEP COOL özelliğine sahip.

Formalar adidas mağazaları ve adidasOnline Shop’ta satışa çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir