SEAMASTER DIVER 300M CHRONOGRAPH

Sharing is caring!

İkonik Seamaster Diver 300M modelin kısa süre önce geçirdiği yenilenme, koleksiyona yeni bir çarpıcı görünüm sağladı. OMEGA’nın en modern malzemeleri ve teknolojilerinin birçoğu burada hayat buluyor. Bu yıl, modelin çelik, altın ve seramik yorumlarını da içeren yeni bir kronograf serisi tanıtılacak.

DIŞA DÖNÜK TASARIM 44 milimetrelik kronograf, paslanmaz çelik kasaya sahip. Siyah seramik halka ve OMEGA Ceragold™ dalış ölçeği bulunan bezel, 18 ayar Sedna™ altından üretiliyor. Konik şekilli helyum kaçış valfli ve tepede 18 ayar Sedna™ altından yapılırken entegre kayış siyah kauçuk malzeme ile sunuluyor.

KRONOGRAF KADRAN Siyah seramik kadran üzerinde lazerle işlenen ikonik Diver 300M dalgaları bulunuyor. Saat 6 pozisyonunda tarih penceresi yer alırken yükseltilmiş indeksler de Super-LumiNova ile kaplanıyor. Altın kaplamalı merkezi kronograf saniye ibresi hariç tüm ibreler 18 ayar Sedna™ altın kaplamalı.

SERAMİK BUTONLAR Bu yeni kronograf koleksiyonundaki yeni bir özellik, seramik butonların kullanılması. Modelin siyah rengi, kadranı tamamlayarak tasarıma bir diğer şık dokunuşta bulunuyor.

SEAMASTER DIVER 300M CHRONOGRAPH
MASTER CHRONOMETER MEKANİZMA Safir camın içinden OMEGA Master Chronometer Calibre 9900 mekanizma görülebiliyor.

Originally posted 2019-09-25 00:45:08.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir