Şeyma Subaşı’nın Yeni Spor Giyim Markası ‘Babe Activewear’ İlk Kez Gittigidiyor’da

Sharing is caring!

Şeyma Subaşı, dinamik ve spor tarzını yansıtan yeni markası Babe Activewear’i lansmana özel olarak 8 Temmuz Çarşamba günü sadeceTürkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor’da satışa sunuyor. Babe Activewear markası, Hande Aşık ve Hilal Yabuz İçgören’in sahip olduğu; markalara e-ticaret konusunda iş planı, marka yönetimi, stüdyo ve üretim danışmanlığı veren E-Think Brands tarafından projelendirilip hayata geçirildi.70 parçadan oluşan ve her ay yeni parçalar eklenecek koleksiyon,yerli üreticiler tarafından Türkiye’de üretildi.

Şeyma Subaşı iddialı 70 parçadan oluşan yeni spor markası Babe Activewear’in lansmanını 8 Temmuz Çarşamba günü, GittiGidiyor’da yaptı. Babe Activewear ilk olarak 28 milyon kayıtlı kullanıcıya sahip olan, yerli ve yabancı onlarca markayı platformunda bulunduran GittiGidiyor’da satışa sunuluyor. Şeyma Subaşı’nın düzenli spor hayatı ve eğlenceli dünyasından ilham alarak tasarlanan parçalar, vücudun formunu alarak belirgin ve düzgün hatlar oluştururken aynı zamanda performans için konfor sağlayan kesimlerden oluşuyor. Koleksiyon, Şeyma’nın şık ve günlük fitness tarzını yansıtan yüksek belli taytlar, mayolar, crop top’lar, t-shirt’ler ve sweatshirt’lerden oluşuyor. Neon renklerin yanı sıra antibakteriyel kumaşlar, kadife dokular ve zebra desenleri gibi birçok sezon trendini bir arada sunan, ulaşılabilir fiyatlı koleksiyon, günlük sokak modasını takip eden kadınlardan,stüdyoda aktif spor yapanlara kadar geniş bir kitleye hitap ediyor.

Lansman için Şeyma Subaşı’nın “such a babe” dedirten havalı hayat tarzını yansıtan moda çekimi ise sağlıklı yaşam ve Bodrum’un şık tavrını bir araya getiren Le Méridien Bodrum’da, Cihan Alpgiray ve ekibi tarafından gerçekleştirildi. Styling Ceylan Atınç, saç-makyaj ise Önder Tiryaki tarafından yapıldı.

E-Think Brands kurucuları Hande Aşık ve Hilal Yabuz İçgören:Babe Activewear markasını projelendirirken, odağına Şeyma’nın giyim stilini konumlandırdık ve koleksiyonu tüm dünyada yükselen trend “Studio to Street” yani spordan çıkıp günlük hayata devam edilebilecek parçalarla kurguladık. Babe Activewear, hedefi, stratejisi ve oyun planı olan bir marka. Babe Activewear’in stratejisi e-ticaret eko sistemi üzerine kurulu. Lansman planımızda, Şeyma’nın etkileşim gücünden yararlanıyor ve Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor’la işbirliği yaparak projeye değer katıyoruz. Ulaşılabilir fiyat stratejisiyle dinamik bir marka olarak tasarlanan zamansız ve mekansız koleksiyona; bundan sonraki sezonlarda bavulundan spor çantasına, kayak tulumundan aksesuarına bir çok farklı parçalar eklenecek. Alışveriş takvimindeki özel günlere göre sistematik bir şekilde dizaynı ve üretimi planlanan markanın 5 yıllık hedefleri arasında Türkiye’de markalaşmasını takiben global bir lifestyle marka olmak da bulunuyor” dediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir