ModdaTurkey

Tavuk Dünyası 200. Şubesini 5 Metre Uzunluğundaki Dev Tabakla Açtı.

Sharing is caring!

Sektörde uzun tabak konseptinin öncüsü Tavuk Dünyası, Türkiye’deki 200. şubesinin açılışında konuklarını 5 metre uzunluğundaki  dev tabağıyla karşıladı.

Tavuk Dünyası, yılın başından itibaren farklı şehirlerde açtığı 30 yeni şubesiyle restoranlarının sayısını kesintisiz şekilde artırmayı sürdürdü ve 200. restoranının kapılarını İstanbul’un en eski ve nezih semtlerinden olan Üsküdar’daki cadde restoranıyla konuklarına açtı.

200. Tavuk Dünyası restoranının açılışı Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu ve Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in katılımları ve coşkulu bir kutlama ile gerçekleşti.

Tavuk Dünyası Konuklarına 5 Metrelik Dev Tabak Sürprizi… Açılışta bir konuşma yapan Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, kuruluşlarından bu yana geçen7 yılda Türkiye’de 200 restorana ulaştıklarını belirterek şunları söyledi: “İlk şubemizi İstanbul’da 2012 yılında açtıktan sonra kesintisiz yatırımlarımız ve hızlı büyümemizle bugün Türkiye’nin 49 şehrinde restoranları olan bir marka haline geldik.  Ödüllü leziz tavuklarımızı kocaman doyurucu tabaklarda  enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatası ile konforlu bir restoran atmosferinde ulaşılabilir bir fiyata sunan benzersiz konseptimizle, yılda 20 milyondan fazla misafirimizi ağırlıyoruz.

Sektörde ‘uzun tabak konseptinin öncüsü olarak’ 200. restoranımızın açılışında konuklarımızı bir sürprizle karşılamak istedik ve bu özel açılış için 5 metre uzunluğunda dev bir tabak hazırlattık. Rekor büyüklükteki bu dev tabak konuklarımızın büyük ilgisini çekti. 200. restoranımızın açılışı vesilesiyle bizleri yalnız bırakmayan tüm konuklarımıza ve bizlerden ilgisini hiç eksik etmeyen müşterilerimize tekrar teşekkür etmek istiyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir