Tudors Kazakistan’da 3.üncü Mağazasını Açtı

Sharing is caring!

Gömlek pazarının en hızlı büyüyen markası Tudors
Astana KhanShatyrMall mağazası ileyurtdışı mağaza sayısında 48’e ulaştı

Erkek stiline yön veren yüzde yüz yerli Türk erkek giyim markası Tudors; yurtdışındaki 48. mağazasını Kazakistan Astana’da KhanShatyrMall de açtı. Tudors; 2019 yılı Haziran ayında girdiği Kazakistan pazarında Almaty’de Aport Mallve Almaty Mega Park Mall mağazalarının ardından sadece 6 ayda 3. mağazaya ulaştı.

Yurtdışında mağazalaşmaya yedi yıl önce Balkan ülkelerinden başlayan ve kısa sürede Sırbistan erkek giyimi alanında pazar lideri olan Tudors Gömlek Krallığı, uluslararası perakende sektöründe yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Tudors yeni hizmete açtığı Kazakistan Astana mağazası ile 3 kıtada 14 ülkede hizmet verdiği 181’i yurtiçi, 48’i yurtdışı toplam 229 mağaza ağı ile Türkiye’nin dünyaya açılan global markaları arasında yer alarak, Türk tekstilinin gücünü yurtdışında başarıyla temsil ediyor.

Uluslararası arenada rekabet gücünü, Türk girişimciliği ve enerjisinden aldıklarını belirten TudorsGömlekCeo’su Yaşar Ayaydın; ‘’2019 yılı Haziran ayında Kazakistan pazarına girerek Almaty Aport Mall ve Almaty Mega Park Mall’da mağazalarımızı açtık. Yeni yılda ise yoğun ilgi ve talep üzerine Astana’nın gözde alışveriş merkezi KhanShatyrMall’demağazamızı hizmete açarak Kazakistan’da sadece 6 ay gibi kısa bir sürede 3.cü mağazaya ulaştık’’dedi.Gömlek pazarında en hızlı büyüyen marka olduklarının altını çizen Ayayadın ‘’Yurtiçi ve yurtdışında yaptığımız bu girişimlerle mağaza ağımızı genişletip, Türk perakende sektörünün ve Türk ekonomisinin dinamizmine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz’’açıklamasında bulundu.

Dünyanın farklı noktalarında erkek modasına yön veren Tudors; sürekli yenilenen koleksiyonunda şıklığı ile iddialı bir duruş sergilemek isteyen erkekler için gömlek, triko, hırka, kazak, cüzdan, kemer, parfüm gibi geniş ürün yelpazesiyle A’dan Z’ye farklı birçok seçenek sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir