United Colors of Benetton ile Mutluluğa Övgü!

Sharing is caring!

Gökkuşağı gibi enerjik, spor-şık bir ruh ve her bir detayda yer alan sınırsız hayal gücü… Tarihi bir markanın bir uzmanlığı: triko. İtalyan dokunuşuyla birleşen ikili: özgürlük ve modernlik. United Colors of Benetton, Jean-Charles de Castelbajac tarafından tasarlanan ilk Sonbahar Koleksiyonu ile karşınızda!

United Colors of Benetton’un Jean-Charles de Castelbajac tarafından tasarlanan Sonbahar Koleksiyonu, markanın tarihinde yer alan imza elementlerin, pop – kültür ve ultra – modern bir ruhla harmanlanmasından oluşurken Benetton severlere de rahat ve cool bir sokak modası sunuyor.

Koleksiyonun en dikkat çeken modelleri arasında şehir stiline uygun  ceketler ve montlar yer alıyor. Benetton’un imza ürünü kuş tüyü montlara renk patlaması yaşatıyor. Canlı renk blokları, Benetton yeşili, kırmızı ve mavi! Montların detaylarında ise sokak stiline yakışır siyah-beyaz grafiti desenleri yer alıyor. Kapitone ceketler resmi şıklıktan ve doksanların diskolarından ilham alarak benzersiz bir uyum yakalıyor.

Koleksiyonun olmazsa olmazı diğer parçaların bir kısmını ise erkekler için asker deseniyle tasarlanmış “teddy bear” ceket, kadınlar içinse püskül detaylı kiraz kırmızısı mont oluşturuyor. Benetton’un birkaç sezondur en sevilen parçalardan biri olan bomber ceketi de yeniden yorumluyor ve zıt renkli kol ve yaka detaylarıyla, biraz da İngiliz şıklığından ilham alan renkli bir versiyon ortaya çıkarıyor.

Koleksiyondaki güçlü karakterli bütün parçalar sizi rahat hissettirirken soğuk havalar için benzersiz görünümler sunacak. İşlevsel, genç ve renkli Sonbahar – Kış Koleksiyonu daha önce hiç böyle görünmemişti!


Originally posted 2019-09-26 13:29:13.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir