Victoria Beckham ve Reebok Koleksiyonu Tanıtıldı

Sharing is caring!

İngiliz moda tasarımcısı ve spor giyimleri devi birkaç ay süren tanıtımların ardından, ‘Reebok X Victoria Beckham’ koleksiyonunu tanıttı. Beckham projenin reklamını Instagram hesabından yapıyordu.

Instagram’da kendisine özel bir poz haline gelen bacağını havaya kaldırdığı pozu verirken görüntüleyen Beckham, üzerinde bir crop top ve taytın yanı sıra ayağında da Mart ayında piyasaya sürülecek olan Bolton spor ayakkabılar ile karşımıza çıktı. Erkek giyim ve kadın giyim koleksiyonu aynı zamanda eşofmanlar, tank top’lar, kapüşonlu giyecekler, pofuduk montlar ve aksesuarlardan oluşacak. Koleksiyon fitness giysileri ile streetwear özelliklerini karma kullanacak.

Fitness alanına uzun süredir girmek istediğini ifade eden Beckham bu iş ortaklığının kendi hayatında da önemli bir ihtiyacı karşıladığını belirtti. Stil sahibi olmayan yüksek performans giysilerinden memnun olmadığını anlatan Beckham ortaya koymak istediği şeyin de tam bu soruna bir çözüm sunacağının altını çizdi.

Beckham geçtiğimiz yaz ayında 1990’lardan ilham alan bir kapsül koleksiyon lanse etti. Koleksiyon markanın basketbol kökenine ve sporun efsanevi oyuncusu Shaquille O’Neal’a referanslar içeriyordu. Ancak bu eski şarkıcının marka için ortaya koyduğu ilk tam koleksiyon olacak. Beckham marka ile işbirliği yapacağını ilk olarak 217 yılında duyurmuştu.

Originally posted 2019-01-25 22:20:12.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir