Yeni Resveratrol-Lift

Sharing is caring!

1 numaralı yaşlanma karşıtı seri yenilendi
En etkili kolajen ne mi?  Cildin ürettiği.  Daha fazla üret mesini sağla!
Vegan kolajen içeren yeni patent daha da etkili

40’lı yaşlara yaklaştıkça vücudumuzun kolajen ve hyalüronik asit üretimi büyük ölçüde azalır. Peki ya sonuç? Cildimizin sıkılığını 40% oranında yitirmesi ve kırışıklıklarımızın daha da belirgin hale gelmesi. Her zaman en etkili ve doğal çözümlerin arayışında olan Mathilde Thomas, Harvard Tıp Fakültesi’nden Prof. Dr. David Sinclair ile iş birliğine devam ediyor. Time dergisi tarafından “uzun yaşam gurusu” olarak adlandırılan David Sinclair, yaşlanma belirtileriyle mücadelede dünyanın önde gelen uzmanlarından birisi.

Kozmetik ürünlerinde genellikle hayvansal türevli kolajen kullanılırken Caudalie cilde ve doğaya saygılı yaklaşımıyla formüllerinde vegan kolajeneyer veriyor

Kırışıklıkiçinmucize yok ama patent var!

Caudalieve Harvard Üniversitesi birlikte Resveratrol + hyalüronik asit patentinin doğal kolajen üretiminde retinolden iki kat daha etkili olduğunu keşfetti. Bu keşfi yenilikçi birleşim Resveratrol + hiyalüronikasit + vegan kolajeni birlikte test ederek bir adım öteye taşıdılar. Yeni bir patenti bu şekilde birlikte aldılar.

VEGAN KOLAJEN GÜÇLENDİRİCİ

Kolajen üretimini arttırır ve cildin tüm katmanlarına etki ederek cildi sıkılaştırır.

Kökeni: Burkina Faso’da Afrika maun ağacının kabuğundan doğaya saygılı bir şekilde elde edilmiştir.

+

DOĞAL HİYALÜRONİK ASİT

Cildi dolgunlaştırır.

Kökeni: Biyoteknoloji yöntemiyle mısır şurubundan elde edilmiştir.

+

RESVERATROL

Cildin gençlik protein aktivitesini tetikleyerek cildi gençleştirir.

Kökeni: Fransa’da yetişen asma sapları.

Sonuçlar çok etkileyici: Daha sıkı, daha dolgun ve gözle görünür oranda daha genç bir cilt için cildin doğal kolajen üretimini 5 kat,  hiyalüronikasitüretimi 2 katarttırır. Yenibir patent doğdu.

95% daha sıkı bir cilt

Sıkılaştırıcı ve Yaşlanma Karşıtı Gündüz Bakım Kremi (Firming Cashmere Cream) duyulara hitap eden ve ikinci cilt etkisi sunan dokusuyla cildinizi yumuşatır, rahatlatır ve yağlı bir his bırakmaz. Kaşmir hissinde dokusuyla cildi yaşlanma belirtilerine karşı doğal olarak korur.

Yeni patentimiz Resveratrol-Lift serisindeki tüm ürünlerimizin içeriğinde mevcuttur. Ayrıca serinin tamamının tasarımını FSC sertifikalı kağıt kutular da dahil olmak üzere sıfır atık oluşturacak ve %100 geri dönüştürülebilir olacak şekilde (2019’da buoran %40’tı) yeniledik. Bu sayede karbon ayak izini %40 oranınd aazaltmış olduk.

@Caudalie   #Caudalie   #BoostedNaturally   #VeganCollagenBooster

*Caudalie yalnızca yetkili eczanelerde www.caudalie.com.tr’desatılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir