Plaj Modasına Yön Veren Güneş Gözlükleri Atasun Optik’te

Atasun Optik’in geniş ürün yelpazesinde yer alan farklı yüz şekillerine ve tarzlara uygun güneş gözlüğü seçenekleri plaj stilini tamamlamak isteyenlerin tercihi oluyor. 

Tatil sezonunun vazgeçilmez aksesuarlarından güneş gözlükleri; plajda, havuzda ve yaz partilerinde şıklığın tamamlayıcısı oluyor. Atasun Optik, bu yaz sezonunda da farklı yüz şekillerine uygun dünyaca ünlü güneş gözlüklerini, ünlü markaların özgün tasarımlarını göz alıcı renk seçenekleriyle buluşturuyor.

Inesta’nın beyaz kalın geometrik çerçeveli güneş gözlüğü şık bir görünüm sunarken Hawk’ın krem oval güneş gözlüğü sofistike kombinlerin vazgeçilmezi oluyor. Persol’undikdörtgen ve açık renkli güneş gözlüğü feminen stil sahiplerinin, Tommy Hilfiger’in şeffaf koyu renkli güneş gözlüğü ise klasik görünümü sevenlerin tercihi oluyor. Armani Exchange ve Mustang’in koyu renkli çift köprülü güneş gözlüğü seçenekleri ise maskülen tarzın tamamlayıcı parçası oluyor.

Plaj trendlerini yansıtan birbirinden şık ve havalı güneş gözlüğü ve aksesuarlarına Atasun Optik’lerden, atasunoptik.com.tr ve Atasun Optik mobil uygulamasından ulaşılabiliyor.  

Bilgi için: Artı İletişim Yönetimi / 0212 347 03 30 / atasunoptik@artipr.com.tr

Bir cevap yazın